Randstad posiada oferty pracy  w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Belgia.

Gwarantujemy:

  • pewność zatrudnienia za pośrednictwem jednego z naszych partnerów
  • terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • uczciwą i legalną pracę

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą za granicą - zapraszamy do wysłania CV na adres mailowy konkretnego biura.

Minimalne wymagania dla kandydatów chcących wyjechać do pracy za granicę:

  • Czas pracy min. 12 tygodni
  • Znajomość języka angielskiego – komunikatywna
  • Wysoki poziom motywacji do pracy

Najczęściej rekrutujemy na następujące stanowiska:

Pracownik magazynu / Pracownik kompletujący zamówienia (Orderpicker).
Główne zadania:

  • Kompletowanie zamówień z magazynu na podstawie order listy
  • Kontrola towarów przyjmowanych i wydawanych z magazynu
  • Administracja przepływu towarów
  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowego na podstawie zamówień

Operator wózka widłowego różnych typów (boczne, przednie).

  • Obsługa wózka widłowego
  • Kompletowanie zamówień, przyjmowanie towarów
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek

Pracownik produkcji.

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Sortowanie, układanie i pakowanie produktów
  • Kontrola jakości produktu gotowego

Randstad nigdy nie pobierał i nie pobiera od kandydatów żadnych opłat związanych  z procesem rekrutacji.

Praca w Holandii

Wymagania:

  • Okres pracy min 10 tygodni
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Transport, zakwaterowanie i opieka

  • Zapewniamy organizację transportu za pośrednictwem firmy transportowej, posiadającej odpowiednie zezwolenia i ubezpieczenia podczas transportu (Holandia)
  • Przy współpracy z holenderską agencją pracy organizujemy zakwaterowanie jak najbliżej miejsca pracy.
  • Koszty zakwaterowania są potrącane z wynagrodzenia pracownika.
  • Dojazd do pracy odbywa się zazwyczaj samochodami służbowymi lub innymi środkami transportu.

Ubezpieczenie zdrowotne

Agencja holenderska, dzięki wykupionej zbiorowej polisie, zaoferuje Ci wykupienie podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego, które jest obowiązkowe dla każdej osoby pracującej w Holandii. Zarówno koszty zakwaterowania jak i koszty ubezpieczenia będą potrącane z Twojego wynagrodzenia.

Zatrudnienie

Przed wyjazdem otrzymasz informacje na temat zatrudnienia, zakwaterowania, transportu. Randstad potwierdzi wstępne warunki zatrudnienia w umowie o kierowanie do pracy u pracodawcy zagranicznego, m.in. okres zatrudnienia, rodzaj i warunki pracy, wynagrodzenie, wstępne obowiązki w pracy. Po przyjeździe do Holandii podpiszesz umowę dotyczącą zatrudnienia zgodnie z warunkami przedstawionymi w Randstad. Agencja pracy w Holandii zadba o dopełnienie formalności dotyczących składek od wynagrodzenia.