Kandydatów zainteresowanych pracą w Randstad, prosimy o wypełnianie aplikacji online w zakładce Mój Randstad, w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie pracy.

Sprawdź jak przebiega rekrutacja pracowników do Randstad

Czego możesz się spodziewać w trakcie procesu rekrutacyjnego?

W trakcie procesu rekrutacyjnego korzystamy z dodatkowych narzędzi selekcji kandydatów, takich jak:

  • Całodniowe bądź częściowe Assessment Center
  • Prezentacje (przygotowanie prezentacji w Power Point na zadany temat)
  • Scenki (odgrywanie zadanej roli)
  • Case study (studium przypadku)
  • Inbasket (koszyk zadań)
  • Testy psychometryczne
  • Sprawdzenie referencji u poprzednich pracodawców

Pytania i odpowiedzi

Co to jest Assessment Center? 

Jest to całodzienna sesja/spotkanie, podczas którego chcemy jak najbliżej poznać osoby zainteresowane pracą w naszej firmie. Sesja składa się z 2 części. W części pierwszej zapraszamy uczestników do ćwiczenia grupowego oraz proponujemy udział w kilku zadaniach, które odbywają się indywidualnie np. prezentacja, scenki sytuacyjne, etc. Do części drugiej (rozmowa kwalifikacyjna) zapraszamy wybrane osoby, które uzyskały odpowiednią ocenę w pierwszej części sesji. Podczas całego spotkania oceniamy kompetencje niezbędne do wykonywania danej pracy, jak również potencjał każdego z kandydatów.

Chcę pracować w Randstad, a nie widzę dla siebie odpowiedniego ogłoszenia 

Prosimy o kontakt ze specjalistą z Działu HR Randstad, opiekującego się działem lub linią biznesową w której chciałbyś pracować. Zachęcamy też do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: kariera@randstad.pl, z podaniem interesującego Cię rodzaju stanowiska/działu oraz preferowanego miejsca pracy. W momencie pojawienia się odpowiedniej oferty, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do udziału w procesie rekrutacji

Byłem/byłam pracownikiem tymczasowym Randstad, czy mogę teraz aplikować do pracy bezpośrednio w Randstad?

Tak. Osoby, które były naszymi pracownikami tymczasowymi mogą też starać się o pracę na innym stanowisku, bezpośrednio w Randstad.

Pracuję w firmie konkurencyjnej, czy zapewnicie mi dyskrecję? 

Wszystkim kandydatom zapewniamy 100% dyskrecję, informacje o aplikacji są do dyspozycji Działu HR, nie kontaktujemy się z aktualnym lub poprzednim pracodawcą bez wiedzy i zgody kandydata.