Randstad Inhouse Services dostarcza skutecznych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych. Usługi Randstad Inhouse Services zapewniają optymalne dopasowanie skali zatrudnienia do bieżącego zapotrzebowania w Twojej firmie oraz przynoszą wymierne oszczędności.  

Unikalna metodologia, jaką posługuje się Randstad Inhouse Services, opiera się na opisanych poniżej 7 kluczowych procesach, obejmujących kompleksowe zarządzanie pracownikami tymczasowymi oraz optymalizację poziomu kosztów.

RIS

Analizując kluczowe procesy zespół Randstad Inhouse Services buduje programy oszczędnościowe, które umożliwiają Klientom osiągnięcie nawet 8 procentowej redukcji kosztów związanych z tradycyjnym modelem pracy tymczasowej.

Programy te objęte są gwarancją - zobowiązujemy się do wygenerowania ustalonego poziomu oszczędności.

Wśród naszych Klientów (wg badań TNS Polska):

• 100% to firmy zadowolone ze współpracy (w tym 57% – bardzo zadowolone)

• 100% zarekomendowałoby tę usługę innym firmom (w tym 71% – zdecydowanie tak)

Randstad Inhouse Services od czasu pierwszego wdrożenia w Holandii w 1997 roku, jest obecny w blisko 1000 lokalizacji na świecie. W Polsce od 2006 roku działa w oparciu o blisko 60 biur.Dlaczego klienci wybierają Randstad Inhouse Services ?

InHouse Sevices

Zapytanie ofertowe dla firm

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyślij

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.