Randstad Payroll Solutions zapewnia kompleksową obsługę w zakresie naliczania płac i administracji dokumentacją kadrową.

Współpracujemy z klientami, którzy:

  • dążą do optymalizacji kosztów naliczania płac i administracji kadrowej
  • chcą skupić się na podstawowych celach swoich przedsiębiorstw;
  • mają skomplikowany system wynagrodzeń i potrzebują wsparcia najlepszych specjalistów
  • wolą inwestować w swoją podstawową działalność niż w oprogramowanie kadrowo- płacowe
  • rozpoczynają działalność
  • chcą uniknąć ryzyka związanego z nagłym odejściem pracownika odpowiedzialnego za naliczanie wynagrodzeń
  • chcieliby przekazać na zewnątrz odpowiedzialność wynikającą z właściwej interpretacji zmian w prawie pracy czy ubezpieczeń społecznych

Dlaczego klienci wybierają Randstad Payroll Solutions?

Payroll Solutions

 

Jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przez Randstad Payroll Solutions, chcesz uzyskać informacje na temat realizowanych projektów - skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Zapytanie ofertowe dla firm

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyślij

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.