Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody - Pani Sylwia odjechała już nowym autem

Pani _SylwiaZaskoczenie, niedowierzanie i radość! To emocje, które towarzyszyły Sylwii Chojnackiej, uczestniczce konkursu „Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!”, gdy odebrała od nas telefon z informacją o tym, że wygrała. Pani Sylwia wczoraj wyjechała sprzed siedziby Randstad nowym autem.

Ta historia naszej zwyciężczyni w zasadzie zaczęła się wtedy, gdy postanowiła rozpocząć pracę z Randstad. „Oferujecie pracę w wielu zawodach, każdy może znaleźć coś dla siebie. Gwarantujecie legalne zatrudnienie i terminowe wypłaty wszystkich należnych świadczeń, a to też jest dla mnie bardzo ważne.” – tłumaczy Pani Sylwia, które pracuje z nami od ponad roku. Jak podkreśla, ceni sobie przede wszystkim otwartą, szczerą i przyjazną komunikację w firmie.

Zapewne ta komunikacja przyczyniła się do zwycięstwa Pani Sylwii. Jak sama przyznaje, decyzja o udziale konkursu i pomysł na hasło to był impuls. Szykowałam się na drugą zmianę do pracy i w tym czasie dostałam smsa od Randstad z informacją o konkursie. Weszłam na stronę konkursową, aby sprawdzić o co dokładnie chodzi, chwilkę pomyślałam co podoba mi się w tej firmie i dlaczego warto pracować w Randstad, a później samo złożyło mi się to w - tak myślę - zgrabne hasło. – opowiada Pani Sylwia.

To właśnie to zgrabne hasło docenili jurorzy, a pani Sylwia w drogę do pracy i nie tylko może wyruszyć nowym fordem. Kluczyki do samochodu wręczyli wczoraj m.in. Dyrektor Zarządzający Randstad Polska Jeroen Tiel i Marzena Milinkiewicz – Dyrektor Operacyjny Staffingu.

Pan FilipLista szczęśliwców jest dłuższa

Pani Sylwia nie jest jedyną zwyciężczynią w konkursie. Nagrodami dodatkowymi – voucherami na zakupy w sklepach sportowych Decathlon – nagrodziliśmy też pięciu innych naszych pracowników: Anetę Kasprzak, Filipa Zielińskiego, Weronikę Dziadel, Andrzeja Gąsiorowskiego oraz Pawła Pyzińskiego. Pozostali zwycięzcy także nie kryli radości, ale po pierwszych emocjach pojawiły się pierwsze pomysły, co z voucherem zrobić. Jedni z marketu wyjadą nowym rowerem, inni – mają już na oku… stół bilardowy. Wszyscy nie mają za to żadnych kłopotów z wyliczeniem zalet pracy z Randstad. „Jesteście dla mnie dostępni. Zawsze chętnie pomagacie i odpowiadacie na moje pytania.”  podkreśla rolę konsultantów Pan Filip. Pani Weronika dodaje też, że jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów. „Randstad to przyjazna firma, która daje szansę każdej osobie, bez względu na wiek.” – zaznacza.

Z Randstad żyjesz nie tylko pracą!

Historie naszych zwycięzców pokazują, że wielu pracowników dostrzega liczne zalety pracy z Randstad. Od tych podstawowych – gwarancji wypłat na czas i wszystkich należnych świadczeń, przez wyjątkowe bonusy dla pracowników w ramach programu Randstad Plus – m.in. atrakcyjną ofertę prywatnej opieki zdrowotnej, karnetów na zajęcia sportowe, czy zniżek na zakupy, aż po szansę na wyjątkowe nagrody – takie, jak nowe auto.

Pani Weronika