Jesteśmy przekonani, że sukces firmy w dużej mierze zależy od społeczeństwa, którego uczestnicy potrafią nawiązać ze sobą pozytywną współpracę. Działamy w przekonaniu, że praca jest wartością, która pomaga w tworzeniu lepszej przyszłości.

Jednak nasze zaangażowanie nie kończy się tylko na działaniach związanych z naszą podstawową działalnością. Jako firma działająca w specyficznym miejscu na rynku pracy: pomiędzy kandydatem a pracodawcą, staramy się działać na rzecz obydwu podmiotów wspierając ich, poprzez dzielenie się  naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

Kształtujemy rynek pracy – to hasło zobowiązuje.

Voluntary Services Overseas                                                                  VSO-logo

VSO (Voluntary Services Overseas) jest niezależną, międzynarodową organizacją charytatywną, walczącą z ubóstwem w krajach rozwijających się, do której Randstad dołączył w 2004 roku. Celem działań VSO jest pomoc w usprawnianiu funkcjonowania lokalnych społeczności, aby te w przyszłości potrafiły samodzielnie podnosić jakość życia mieszkańców danego regionu. 

Pomoc ta jest możliwa dzięki pracy tysięcy wolontariuszy - także pracowników Randstad, którzy w ramach projektów prowadzonych przez VSO przekazują lokalnym społecznościom i organizacjom wiedzę z zakresu swojej dziedziny zawodowej  (np. IT, finansów, marketingu, PR, HR, zarządzania).

Więcej informacji o VSO

Odkrywam Siebie, Odkrywam Pracę    

Projekt „Odkrywam siebie, odkrywam pracę” to cykl warsztatów skierowanych do uczniów gimnazjum. Celem jest zainspirowanie ich, by jak najwcześniej zaczynali myśleć o swojej przyszłości zawodowej. Warsztaty pomagają im identyfikować swoje talenty i podpowiadają, jak rozwijać umiejętności. Podczas spotkań wyjaśniamy podstawowe mechanizmy rynku pracy i relacji pracodawca – pracownik. Uczniowie dowiadują się też, jak ważne jest zbieranie doświadczenia jeszcze przed ukończeniem nauki i otrzymują praktyczne wskazówki dotyczące możliwości jego zdobywania.

Nasze warsztaty, prowadzone przez doświadczonych konsultantów Randstad, aktywizują i angażują uczniów poprzez ćwiczenia oraz dyskusje. Mają również za zadanie pobudzić uczniów do dalszych rozmów – z kolegami, nauczycielami, rodzicami.

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Gurszyńska
Communications Manager
tel.: +48 22 274 12 86
e-mail: katarzyna.gurszynska@randstad.pl