Outsourcing pracowników

Przekaż nam kwestie formalne i administracyjne związane z zatrudnieniem dużych grup lub pojedynczych pracowników w Twojej firmie Sprawdź korzyści.

Outsourcing procesów biznesowych

Przekaż nam kwestie związane z budowaniem i zarządzaniem pracą wydzielonych komórek organizacyjnych, działających na potrzeby Twojej firmy (obsługa klienta, sprzedaż, wsparcie produkcji i więcej)

Outsourcing procesów rekrutacyjnych (RPO)

Randstad to światowy lider w obszarze Oursourcingu Procesów Rekrutacyjnych (RPO), posiadający liczne sukcesy w zakresie rozwiązywania złożonych problemów związanych z zatrudnianiem najlepiej wykwalifikowanych pracowników

Assessment & Development Center

AC/DC to narzędzie oceny, ukierunkowane na badanie kluczowych kompetencji istotnych dla danego stanowiska pracy. Istotą AC/DC są sesje grupowe, podczas których uczestnicy są postawieni w sytuacjach naśladujących rzeczywistość zawodową.

Audyt kompetencyjny

Istotą audytu kompetencyjnego jest szczegółowa analiza kompetencji społecznych, predyspozycji osobowościowych, motywacji oraz potencjału intelektualnego. Do audytu wykorzystujemy zestawy testów psychologicznych, każdorazowo dobieranych do konkretnej sytuacji.

Outplacement

Celem outplacementu jest pomoc osobom, które utraciły zatrudnienie, w odnalezieniu się na rynku pracy, przygotowanie ich do nowej rzeczywistości zawodowej oraz znalezienie innych możliwości zatrudnienia. Oferujemy usługi outplacementu indywidualnego oraz grupowego.