przyjazne technologie.

Najnowsze rozwiązania łączymy z naszą pasją do ludzi, tworząc środowisko sprzyjające Tobie i Twoim pracownikom.

skontaktuj się z nami
 

rozmowa rekrutacyjna online.

Nasze rekrutacje przebiegają szybko, sprawnie i komfortowo. Pozwalają efektywnie skrócić cały proces rekrutacyjny, oszczędzić czas oraz koszty, a także zadbać o wizerunek nowoczesnego i atrakcyjnego pracodawcy. Co więcej: rekrutacje online świetnie sprawdzają się w najróżniejszych branżach, również tych wąskich i specjalistycznych. Zapewniają również ogromną elastyczność. Rekruter kontaktuje się z kandydatem w dogodnym dla niego czasie i miejscu, a klient dołącza do procesu w wybranym przez siebie momencie i zakresie.

Trudno znaleźć dogodny dla obu stron termin? Nie w Randstad! Nasze narzędzie dzięki funkcji on-demand umożliwia rekruterowi zadanie kandydatowi pytań, na które odpowiedzi może on nagrać w dogodnym dla siebie czasie! Nasi klienci w dowolnej chwili mają możliwość wówczas:

 • przesłać własne pytania do kandydatów lub skorzystać z biblioteki pytań
 • uzyskać dostęp do nagrań kandydatów w procesie rekrutacyjnym
 • błyskawicznie udzielić informacji zwrotnej i ocenić kandydatów

Wprowadzamy nową jakość w rekrutacji online.

planowanie czasu pracy.

Nowoczesne planowanie czasu pracy z narzędziem myRandstad WePlan to szybkie reagowanie na zapotrzebowanie i sprawne dopasowywanie dostępności pracowników tymczasowych, a dzięki aplikacji mobilnej komunikacja jest prosta i przyjazna - tak jak lubimy.

dowiedz się więcej

rozliczanie czasu pracy.

MyRandstad WorkTime porządkuje, usprawnia i optymalizuje proces ewidencji czasu pracy począwszy od utworzenia harmonogramu, poprzez rejestrację obecności i absencji aż do klasyfikacji godzin.

dowiedz się więcej
 • e-kwestionariusz osobowy onboard

  Nasz e-kwestionariusz osobowy myRandstad Onboard umożliwia szybkie zebranie wszystkich niezbędnych do zatrudnienia informacji. Kandydat otrzymuje link do kwestionariusza, który sam sprawdza poprawność wypełnionych pól, a jego wypełnienie zajmuje tylko parę minut. To wygoda i optymalizacja czasu zarówno dla przyszłych pracowników, jak i konsultantów Randstad.

 • bezpieczna wymiana plików między Klientem a Randstad

  Oprócz wyjątkowej współpracy teraz połączy nas też wspólny dysk, a wraz z nim materiały, których nie trzeba szyfrować, podane w czytelnej, ustrukturyzowanej formie. MyRandstad drive to oszczędność czasu, sprawna komunikacja i bezpieczeństwo Twoich informacji.

 • aplikacja mobilna myRandstad dla pracowników tymczasowych

  Dzięki aplikacji myRandstad pracownicy zyskują dostęp do najważniejszych informacji dotyczących pracy - zawsze i wszędzie, a komunikacja jest jeszcze szybsza i łatwiejsza.

 • platforma rekrutacyjna TRAFFIT

  Platforma TRAFFIT to internetowe narzędzie, które wspiera w skutecznym prowadzeniu rekrutacji i zarządzaniu bazą kandydatów.

którą z technologii możemy Cię wesprzeć?

napisz do nas