Twój kandydat jest u nas.

Skontaktuj się z nami

praca fizyczna

naszym zdaniem w pracy fizycznej liczy się nie tylko siła, ale także doświadczenie, nabyte umiejętności, a nawet zdolności interpersonalne.

praca za granicą

jeśli poszukujesz pracowników do pracy za granicą, znajdziemy dla Ciebie najlepszych specjalistów i najbardziej doświadczonych Kandydatów.

administracja biurowa

sprawna administracja biurowa to podstawa dobrze działającej firmy. Potrzebujesz więc Kandydatów, którzy dobrą organizację pracy łączą z otwartością na drugiego człowieka.

finanse i księgowość

w świecie finansów mimo lawiny cyfr nigdy nie tarcimy z oczu człowieka. Dlatego zwracamy uwagę nie tylko na doświadczenie, ale i osobowość Kandydatów. Lepiej dopasowane osoby zapewniają lepsze wyniki.

HR, kadry i płace

firma ma taki potencjał, jaki uda się jej odkryć w swoich pracownikach. A przecież każdy ma coś do zaoferowania. Dlatego pomożemy Ci dobrze zarządzać zespołem i jego potencjałem.

inżynieria i produkcja

dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie wybrać odpowiednich kandydatów na specjalistyczne stanowiska. W końcu w inżynierii i produkcji istotna jest precyzja.

IT i telekomunikacja

szukasz doświadczonych developerów .NET czy Java, programistów albo testerów aplikacji mobilnych? Między Wami powinno kliknąć, dlatego wybraliśmy dla Ciebie najfajniejszych specjalistów.

kadra zarządzająca

odpowiednie zarządzanie zespołem pozwala uwolnić prawdziwy potencjał człowieka oraz całej firmy. Mamy Kandydatów, którzy potrafią to zrobić.

logistyka

równie istotne jest zarządzanie firmą i jej transportem. Z naszymi kandydatami Wasza wspólna droga do celu będzie znacznie prostsza.

obsługa klienta i contact center

odpowiedni kontakt z klientem, pełen zaangażowania i empatii, jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Potrafimy tak dopasować Kandydatów, by budowali zaufanie u Twoich klientów.

sprzedaż i marketing

sprawna sprzedaż i mądry marketing nakręcają Twoją firmę, ale tak naprawdę robią to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Poznaj Twoich przyszłych pracowników.