Aplikacja Randstad JobAlert dopasuje oferty pracy do kandydata i pokaże mu je na Facebooku. Jest to pierwsze tego typu narzędzie w Polsce.

Rynek pracy rozwija się obecnie bardzo dynamicznie. Firmy aktywnie rekrutują pracowników i jest to doskonały moment na poszukiwanie pracy.Warto więc na bieżąco obserwować pojawiające się możliwości. Doskonałym narzędziem do tego celu jest aplikacja Randstad Job Alert. Jest ona dedykowana osobom, dla których Facebook jest codziennym źródłem pozyskiwania informacji i co za tym idzie, również naturalnym środowiskiem poszukiwania pracy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowaliśmy aplikację, która pozwoli znaleźć pracę bez wychodzenia z Facebooka. 

Jak działa „Job Alert”?

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w zakładce „Aplikacje”, na oficjalnym fanpage Randstad Polska. Oferty pracy są aktualizowane co godzinę.  

Korzystanie z Job Alert jest proste – wystarczy kilka kroków aby przesłać aplikację na wybraną ofertę:

1) Po instalacji aplikacji, użytkownik uzupełnia swój profil, podając informacje dotyczące m.in. wykształcenia, lokalizacji, znajomości języków obcych. Dzięki temu, przy kolejnym uruchomieniu aplikacji, wyświetlają się tylko spersonalizowane oferty pracy.

2) W treści oferty znajduje się przycisk „aplikuj”. Klikając w niego użytkownik zostaje przekierowany do ogłoszenia w serwisie www.randstad.pl, gdzie ma możliwość przesłania swojego CV. 

3) Wybierając konkretne ogłoszenie, użytkownik ma możliwość: zapisania go w sekcji „ulubione”, udostępnienia oraz polecenia znajomym.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji Job Alert już dziś!