Specjaliści z warszawskiego biura Randstad wezmą udział w rozpoczynającej się 14 września w Lizbonie dwudniowej konferencji poświęconej sektorowi nowoczesnych usług biznesowych. Organizatorem wydarzenia jest Deloitte – międzynarodowa firma doradcza i audytorska, a konferencja, która odbywa się po raz 18, to jedno z największych wydarzeń skierowanych do branży SSC/BPO.

Tegorocznej edycji towarzyszy hasło „Odkrywanie nowych światów – Twoja przyszłość zaczyna się tu”. Faktycznie większość uczestników doświadcza na swój sposób takiego odkrywania nowych światów. W konferencji biorą udział m.in. menadżerowie z sektora nowoczesnych usług biznesowych, a także specjaliści human resources. To właśnie oni odpowiedzialni są za tworzenie nowych modeli biznesowych, pozyskiwanie i rozwój kadr, czy wdrażanie nowych technologii.

W tym roku tematami dyskusji będą m.in. zagadnienia związane z big data, rozwojem mediów społecznościowych, rozwiązań mobilnych i chmur danych, a także wykorzystaniem dokonań robotyki w branży SSC/BPO. Ponadto uczestnicy będą się zastanawiać nad tym, jak swoimi ofertami pracy zainteresować młode pokolenie specjalistów.

Do Lizbony jadą również eksperci z Randstad Polska. Wezmą udział w spotkaniach. Zamierzają wymieniać swoje doświadczenia z przedstawicielami coraz szybciej rozwijającego się sektora nowoczesnych usług biznesowych.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie: www.deloitte.co.uk/sharedservicesconference/