Dowiedz się, jak połączyć karierę w obszarze HR i sprzedaży.

„Kariera bez dylematów” – pod takim hasłem wystartowała kampania, której celem jest zainteresowanie pracą w Randstad osób, niezwiązanych z branżą HR, realizujących się zawodowo w obszarze sprzedaży. Praca w naszej firmie umożliwia efektywne łączenie i rozwój kompetencji z tych dwóch dziedzin. Kampania akcentuje wpływ, jaki nasi konsultanci wywierają nie tylko na rozwój biznesu i budowanie przewagi konkurencyjnej klientów poprzez pozyskiwanie dla nich talentów, ale także na kariery osób poszukujących pracy.  Z pomocą tych działań chcemy budować świadomość możliwości rozwojowych, jakie oferujemy i zachęcać kandydatów spoza branży HR do podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych w naszym zespole.

W ramach kampanii uruchomiliśmy dedykowaną stronę www.karierabezdylematow.pl, na której można zapoznać się z charakterem oferowanych przez nas stanowisk, umiejętnościami przydatnymi w tym zawodzie. Nasi konsultanci dzielą się na niej swoimi doświadczeniami. Odwiedzający stronę dowiadują się także, dlaczego warto wziąć udział w procesie rekrutacyjnym oraz mają możliwość aplikowania do Randstad – wysłania swojego CV w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy.

Akcję realizujemy również w mediach społecznościowych oraz poprzez profesjonalne portale branżowe. Działania obejmują także kampanię bannerową realizowaną z wykorzystaniem mechanizmów reklamowych Facebooka oraz Google Display Network. W ramach kampanii planujemy także niestandardowe akcje off-line, m.in. na wybranych warszawskich uczelniach. 

Kampanię przygotowaliśmy we współpracy z Employer Branding Institute. Potrwa ona do końca stycznia 2016 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.karierabezdylematow.pl