W dniach 24 - 26 maja 2016 w Dublinie odbędzie się 16. edycja SS&O Week. Randstad już po raz trzeci jest partnerem tego wydarzenia.

SS&O Week, konferencja poświęcona branży Shared Services & Outsourcing organizowana jest już po raz 16. To cenione w Europie wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów, które kształtują trendy na rynku SSC i GBS. Z przyjemnością informujemy, że Randstad już po raz trzeci jest partnerem SS&O Week, a na gości konferencji czekać będzie ponownie stoisko naszej firmy. 

W tym roku tematem przewodnim konferencji jest strategiczna rola dostawców usług biznesowych w realizacji celów klienta oraz podnoszenie poziomu osiąganych wyników poprzez automatyzację, doskonalenie procesów oraz bardziej efektywne wykorzystanie danych. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchania 80 wystąpień reprezentantów wiodących organizacji z obszaru Shared Services z całej Europy, a także wzięcia udziału z warsztatach i pokazach, dotyczących analityki danych, doskonalenia procesów, finansów i księgowości oraz usług biznesowych o zasięgu globalnym. Ponadto omawiane będą zagadnienia technologiczne - wdrażanie robotyki i automatyzacji, których celem jest zwiększenie wydajności i poprawa spójności. Nie zabraknie też wątków odnoszących się do aktualnych wyzwań w dziedzinie HR, związanych przede wszystkim z rekrutacją i utrzymaniem kompetentnych pracowników firm z obszaru outsourcingu procesów biznesowych.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.ssoweek.com