pytania i odpowiedzi.

sprawdź jakie są najczęściej zadawane pytania dotyczące pracy za granicą.

oferty pracy tutaj

najczęstsze zadawane pytania:

"W wakacje 2018 roku chcieliśmy z kolegami wybrać się do pracy do Holandii. Zwróciliśmy się z pomocą do firmy Randstad, co okazało się bardzo dobrą decyzją. Miła i bardzo pomocna obsługa. Zawsze można było liczyć na dobrą radę od nich. Znaleźli nam bardzo dobrą ofertę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Wróciliśmy szczęśliwi i gdybyśmy mieli kiedyś jeszcze wyjeżdżać to bez wątpienia zwrócimy się do Randstadu."

Rafał B., Lublin

"Razem z koleżankami współpracuję z agencją pracy Randstad, dzięki której wyjechałyśmy do pracy, do Holandii. Było to nasze pierwsze doświadczenie z pracą za granicą. Zarówno z pracy jak i z warunków mieszkaniowych byłyśmy zadowolone. Wszystko było zgodnie z podpisaną umową. Bardzo polecamy każdemu, kto szuka pracy za granicą."

Paulina, Adriana, Wiktoria

“Pracowałam przez tę agencję 2 razy i jestem bardzo zadowolona z znalezionej dla mnie pracy. Wszystko odbywało się szybko sprawnie, udzielano mi odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania (a było ich bardzo dużo). Więc współpracę wspominam bardzo dobrze i na pewno jeszcze skorzystam z oferty agencji.”

Natalia