account payable&payments assistant, gorzów wielkopolski

location
gorzów wielkopolski, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anita szczupryczyńska+48 603308207
reference number
/320/06/2020/NB - 64159

job description

Chciałbyś się rozwijać w firmie, która otwiera Centrum Usług Finansowych w Gorzowie Wielkopolskim?

Obecnie prowadzimy rekrutację do firmy DOMO (dawniej Solvay).

Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę: pierwsza na czas określony (10 m-cy); kolejna na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej, premii kwartalnej
  • w pełni dofinansowany pakiet medyczny LuxMed
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • udział w międzynarodowych projektach
  • bezpłatne i dostępne miejsce parkingowe dla pracowników

zadania

  • sprawne i terminowe przetwarzanie oraz zatwierdzanie faktur
  • wprowadzanie faktur dostawców i not kredytowych do systemu SAP (ERP)
  • wystawianie faktur w powiązaniu z zamówieniem i potwierdzeniem odbioru towarów
  • identyfikacja problemów AP i przekazywanie ich do właściwych działów w celu sprawnego rozwiązania
  • dokonywanie kontroli poprzedzających płatności
  • pomoc w przygotowywaniu regularnych płatności oraz zamykaniu księgi głównej na koniec okresu rozliczeniowego
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów wyszczególniających stan zobowiązań
  • realizacja zadań firmy dla oddziałów firmy w Polsce, Francji, Hiszpanii

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego magisterskiego w obszarze finansów bądź pokrewnych
  • doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo-księgowym
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • opanowania podstawowych zasad rachunkowości
  • biegłego korzystania z pakietu Microsoft Office