administrator systemów it, węgrzce

location
węgrzce, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

angelika ciesielka+48 667 410 061
reference number
/196/06/2019/AC - 58953

job description

Dla naszego klienta - producenta artykułów dekoracyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Administratora systemów IT. Siedziba firmy zlokalizowana jest na granicy Krakowa w północnej części.

oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • samodzielne stanowisko pracy
  • pakiet MultiSport
  • prywatna opieka medyczna

zadania

  • administrowanie siecią oraz serwerami IT
  • zarządzanie bazami danych
  • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania na urządzeniach komputerowych i mobilnych
  • instalacja, konfiguracja oraz wsparcie w obsłudze systemu ERP Streamsoft Prestiż
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych
  • zakup oprogramowania oraz sprzętu IT
  • opieki nad telefonią komórkową oraz monitoringiem

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • absolwent kierunków informatycznych lub technicznych
  • znajomość zagadnień utrzymania infrastruktury IT
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości języka SQL
  • punktualność, odpowiedzialność i samodzielność przy wykonywaniu zadań
  • znajomość systemu ERP Streamsoft Prestiż będzie dodatkowym atutem