analityk biznesowy it, lublin

location
lublin, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dagmara pochylczuk+48 695951787
reference number
/236/11/2019/DP - 61472

job description

Rozpocznij współpracę w firmie handlowej, która działa na Lubelszczyźnie od ponad 20 lat. Poszukujemy osoby, która obejmie samodzielne stanowisko analityka biznesowego IT.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w przedziale: 6 000 - 8 000 PLN brutto
  • miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • możliwość udziału w szkoleniach branżowych i językowych

zadania

  • analiza posiadanych systemów IT,
  • analiza wymagań użytkowników wobec systemu,
  • analiza biznesowa- ustalanie założeń do projektów IT oraz ich opracowywanie,
  • przygotowywanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań IT,
  • szkolenie użytkowników w zakresie funkcjonowania systemu,
  • tworzenie dokumentacji projektowej

oczekujemy

  • doświadczenia w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych,
  • znajomości metodologii tworzenia systemów informatycznych
  • dużych zdolności analitycznych
  • doświadczenia w pracy nad kilkoma projektami na raz