analityk danych, szczecin

location
szczecin, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

marta orzechowska+48 667 700 253
reference number
/48/12/2020/MO - 66949

job description

Lubisz pracę z dużą ilością danych, a Excel nie skrywa przed Tobą żadnych tajemnic?

Chciałbyś rozwinąć swoje skrzydła w międzynarodowej korporacji?

Masz już doświadczenie w pracy z analizą danych?

Jeśli do tego dobrze znasz język angielski, to czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • pracę w godzinach 8-16,

zadania

  • pozyskiwanie i aktualizacja danych makroekonomicznych,
  • sprawdzanie poprawności danych i ich prezentacja,
  • przetwarzanie dużej ilości danych,

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego - ekonomia, ekonometria, finanse,
  • obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętności myślenia analitycznego,
  • mile widziana znajomość narzędzia Sharepoint,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,