analityk finansowy, nowa sól

location
nowa sól, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

sylwia kołakowska+48 667700253
reference number
/49/09/2019/SK - 60358

job description

Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, posiadasz doświadczenia w pracy w dziale finansów i chciałbyś rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz wiedza z zakresu ekonomii i finansów to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pakiet benefitów, m.in. dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwinięcia umiejętności analitycznych

zadania

  • uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu rocznego
  • sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów
  • analiza oraz kontrola budżetu firmy
  • przygotowanie kalkulacji kosztów wyrobów gotowych oraz obliczanie ich cen zgodnie z określonymi procedurami
  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w dziedzinie rachunkowości, finansów, ekonomii
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Excel