ap accountant, szczecin

location
szczecin, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
4
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
reference number
/85/02/2021/MA - 67959

job description

Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku, gdzie będziesz mógł wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego oraz wiedzę z obszaru AP, to dobrze trafiłeś.

Zaaplikuj i rozpocznij pracę u naszego klienta!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia językowe

zadania

  • księgowanie faktur zakupowych
  • weryfikacja i walidacja faktur
  • rozliczanie wyciągów bankowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy, w celu rozwiązywania problemów z fakturami i płatnościami
  • kontakt z kontrahentami i dbanie o dobre relacje z partnerami biznesowymi
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych
  • wprowadzanie usprawnień w procesach AP

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • wcześniejszego doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • dużym atutem będzie doświadczenie zdobyte w firmie z sektora SSC/BPO
  • znajomości obsługi komputera i programów księgowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego