asystent działu rekrutacji, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

dominik rzepliński+48 +693470230
reference number
/300/04/2021/DR - 69517

job description

Posiadasz pierwsze szlify w obszarze HR i szukasz miejsca, w którym będziesz dalej mógł rozwijać się w tej dziedzinie? Jesteś osobą komunikatywną i dysponujesz minimum 2h dziennie? Jeśli na oba pytania odpowiedziełaś/eś TAK, nie zwlekaj i prześlij swoje CV! Bardzo prawdopodobne, że czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie min. 24 zł brutto za godzinę,
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin (1/4 lub 1/2 etatu),
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy.

zadania

  • wsparcie doświadczonych rekruterów w codziennej pracy,
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych w oparciu o standardy klienta,
  • dokonywanie preselekcji kandydatów,
  • umawianie spotkań z kandydatami,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

oczekujemy

  • pierwszego doświadczenia/stażu w obszarze HR,
  • otwartości oraz chęci do nauki/rozwoju,
  • umiejętności nawiązywania dobrych relacji z drugą osobą,
  • dyspozycyjności do pracy do 4h dziennie (raczej w godzinach porannych).