asystent w dziale zobowiązań, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

agata kalbarczyk+48 697 580 133
reference number
/68/01/2021/AK - 67494

job description

Szukasz pracy w księgowości? Jesteś studentem lub absolwentem? Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego? Mamy dla Ciebie ofertę! Aplikuj, aby rozwinąć skrzydła w międzynarodowej firmie rozpoznawalnej na całym świecie.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • praca w międzynarodowym środowisku

zadania

  • wspieranie zespołu podczas codziennych zadań
  • przygotowywanie i analizowanie tygodniowych i miesięcznych raportów AP
  •  poszukiwanie i proponowanie wszelkich usprawnień procesów i systemów
  • terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • współpraca z innymi działami oraz interesariuszami

oczekujemy

  • student lub ukończone studia (mile widziane finanse / rachunkowość)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • silne umiejętności analityczne
  • dobra organizacja i koordynacja
  • wysoki poziom proaktywności, niezależności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • orientacja na proces i dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespołach i terminowości
  • chęć uczenia się i rozwoju