asystent w zespole zakupów, wrocław

location
wrocław, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
3
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

mateusz ilski+48 693 479 490
reference number
/91/05/2019/MI - 58284

job description

Szukasz pracy w zespole zakupów ? Chce pracować w dużej międzynarodowej firmie ? Poszukujesz ciekawej pracy w której codziennie będziesz stawał przed nowymi wyzwaniami ? Dobrze trafiłeś ! Do dużej międzynarodowej firmy z branży Automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Asystenta zespołu zakupów

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową oraz realną szansę na późniejsze przejęcie przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • dofinansowaną stołówkę na terenie zakładu
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • półroczną premię
  • dodatkowe benefity ( Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna,)
  • darmowy parking dla aut i rowerów

zadania

  • wspieranie zespołu zakupów w realizacji bieżących zadań
  • uzupełnianie i tworzenie raportów pomiarowych w programie MS Excel
  • współudział w bieżących projektach
  • tworzenie zapytań ofertowych, egzekwowanie i analiza otrzymanych ofert
  • przetwarzanie danych SAP
  • przygotowywanie sprawozdań, archiwizowanie danych

oczekujemy

  • studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci (preferowane uczelnie techniczne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność