automation procurement specialist (specjalista ds. zaopatrzenia), warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
job category
Biotechnologia, Farmaceutyka
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

patrycja trzcińska+48 506463243
reference number
/382/06/2020/AP - 64259

job description

Masz doświadczenie w pracy w dziale zakupów? Znasz język angielski na poziomie C1? Mamy dla ciebie idealną ofertę pracy.

oferujemy

  • Możliwość zdobycie cennego doświadczenia w znanej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kompetencji w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prowadzenie negocjacji warunków transakcyjnych oraz umów handlowych.
  • Analiza rynku dostawców, stałe poszukiwanie nowych/alternatywnych dostawców
  • Poszukiwanie oszczędności dla firmy
  • Zarządzanie projektami
  • Organizowanie oraz optymalizacja łańcucha dostaw

oczekujemy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - C1
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • Znajomość systemu SAP Ariba
  • Doświadczenie w sektorze automatyki
  • Umiejętności zarządzania projektami