automatyk / elektronik, przysucha

location
przysucha, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

justyna malan+48 697207434
reference number
/690/07/2019/JM - 59842

job description

Masz doświadczenie w obszarze automatyki? Chciałbyś się szkolić i rozwijać w tej dziedzinie? Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie - poszukujemy automatyka - elektronika.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wprowadzające oraz niezbędne narzędzia do pracy.

zadania

  • praca w systemie trzy-zmianowym,
  • nadzór elektroniczny nad eksploatacją, konserwacją oraz remontami maszyn i linii produkcyjnych,
  • usuwanie bieżących awarii elektronicznych.

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze automatyki / elektroniki w branży produkcyjnej,
  • uprawnień SEP do 1kV,
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej z zakresu elektryki / elektroniki,
  • znajomość obsługi sterowników PLC Siemens, Beckhoff - mile widziana.