automatyk utrzymania ruchu, poznań

location
poznań, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

paulina śliwińska+48 695 951 779
reference number
/173/05/2019/PŚ - 58358

job description

Masz doświadczenie w obszarze automatyki? Mamy dla ciebie ofertę!

oferujemy

  • kartę MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię regulaminową do 10% kwoty wynagrodzenia brutto/miesiąc
  • dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego
  • ubezpieczenie grupowe

zadania

  • usuwanie awarii
  • wykonywanie przeglądów
  • projektowanie i wykonywanie modernizacji maszyn

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (profil elektryczny, automatyka, robotyka)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej wiedzy z zakresu technicznego (utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń)
  • znajomości obsługi programu CMMS ( np: API-PRO)
  • uprawnień SEP do 1KV
  • znajomości podstaw SIEMENS Step 7
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości układów automatyki przemysłowej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym