automatyk, płock

location
płock, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

patrycja trzcińska+48 506463243
reference number
/249/05/2020/PT - 63771

job description

Masz doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Siemens? Posiadasz umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów i chcesz rozwijać się na stanowisku Automatyka? Możesz stać się częścią międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • ciekawe warunki finansowe;
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny;
  • pracę w systemie 3-zmianowym;
  • lok. Płock.

zadania

  • diagnozowanie i ocena przyczyn usterek technicznych urządzeń i linii produkcyjnych;
  • naprawa, konserwacja, remont maszyn i urządzeń w zakresie automatyki i zasilania elektrycznego;
  • programowanie sterowników PLC, paneli, stacji operatorskich, falowników i innych urządzeń;
  • przygotowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań do procesów produkcyjno-technicznych;
  • sporządzanie dokumentacji projektów
  • kontrola procesów montażu, modernizacji, remontów i wymiany sprzętów.

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego z zakresu automatyki, robotyki, elektroniki, elektromechaniki lub energetyki;
  • min. 2-letniego doświadczenia w programowaniu sterowników PLC Siemens;
  • doświadczenia w diagnozowaniu i modernizacji systemów automatyki przemysłowej ;
  • uprawnień SEP gr. 1, 2, 3
  • jęz. angielski- mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
  • obsługi oprogramowania SAP, EPLAN- mile widziane.