cloud developer/python, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

angelika majewska+48 665505601
reference number
/422/04/2019/AMpython - 58033

job description

Dla naszego klienta, firmy software house specjalizującej się w usługach IT, głównie w obszarze Business Intelligence, Data Warehouse, Big Data poszukuję osoby na stanowisko Python developer ze znajomością technologi cloudowych.

oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy, możliwość pracy w gronie ekspertów
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party i inne
  • Wyjścia integracyjne z zespołem
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport

zadania

  • Tworzenie oraz rozbudowa aplikacji przetwarzających dane w chmurze z wykorzystaniem Pythona
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Konfiguracja systemów z rodziny Linux
  • Stawianie sobie ambitnych celów i rozwijanie swoich kompetencji
  • Współtworzenie firmy i świetnej atmosfery w zespole

oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność pracy z systemem Linux
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowym (AWS albo Azure albo GCP) będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Mile widziana znajomość podstaw: technologii Big Data (Hadoop, Spark), Apache Airflow, procesów ETL, systemu kontroli wersji Git