devops engineer - cloud connect external networks, katowice

katowice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anna janas-łukasik+48 +48501327680
reference number
/474/01/2020/AJ - 62418

job description

Chcesz rozwijać się w obszarze IT w międzynarodowej firmie?

Masz wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań chmurowych?

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do nowego zespołu specjalistów branży IT!

oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju
  • dostęp do najnowszych technologii
  • atrakcyjny pakiet benefitów, lekcje języka angielskiego
  • stabilne warunki zatrudnienia

zadania

  • prowadzenie projektów end-to-end
  • projektowanie i wdrażanie infrastruktury sieciowej na miejscu a także w chmurze
  • automatyczna i ręczna implementacja z wykorzystaniem Ansible i Terraform
  • skuteczne rozwiązywanie problemów w celu uporządkowania i poprawy sytuacji.

oczekujemy

  • doświadczenia we wdrażaniu chmury i usług infrastrukturalnych (trasy Azure Express, Amazon VPN itp.),
  • znajomości platform orkiestrowych takich jak Terraform, Ansible, Saltstack, Chef, Puppet, Azure Automation, Google Cloud Deployment Manager, AWS Cloud formation itp,
  • doświadczenia w Cisco Routing & Switching (poziom CCNP),Doświadczenie z Load Balancerami i firewallami,
  • doświadczenia w pisaniu skryptów w jednym lub kilku z poniższych języków: Python, Bash, PowerShell, JavaScript.