doradca klienta w pefrumerii sephra, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
16
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
przerywany

contact

katarzyna ślipka+48 661306909
reference number
/426/08/2019/ - 60209

job description

Poszukujesz pracy z elastycznym grafikiem? Chcesz wejść w świat zapachów i kolorów w jednej z najbardziej znanych perfumerii??

To jest oferta własnie dla Ciebie!

oferujemy

  • poznanie specyfiki pracy w renomowanej perfumerii Sephora
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów Randstad Plus (zniżki do sklepów, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej)
  • możliwość szkolenia oraz poznanie technik makijażu
  • umowę zlecenie
  • RÓŻNE LOKALIZACJE NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY I OKOLIC!!!

zadania

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • doradzanie Klientom w kwestii wyboru produktów
  • dbanie o wygląd i porządek półki/standu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na kasie fiskalnej
  • dyspozycyjności
  • optymizmu
  • pracowitości
  • mile widziane zainteresowanie tematyką beauty