doradca klienta w sklepie na lotnisku chopina, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa zlecenia
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

julita boratyńska+48 603307100
reference number
/12/06/2019/JB - 58782

job description

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz pracować w ciekawym miejscu jakim jest Lotnisko Chopina? Jeżeli tak - nie zwlekaj, wyślij swoje CV. Obecnie dla naszego Klienta - sklepu specjalizującego się w sprzedaży polskich produktów regionalnych oraz towarów premium, poszukujemy doradców klienta.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (14 zł na rękę/h na początek),
  • elastyczny grafik układany pod kątem Twojej dyspozycyjności,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w w sieci o wysokich standardach,
  • możliwość codziennego szlifowania języka angielskiego :)
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w szkoleniach,
  • przyjazną atmosferę pracy.

zadania

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • dbanie o właściwą ekspozycję asortymentu.

oczekujemy

  • zaangażowania i wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (ewentualnie istnieje możliwość zrobienia w trakcie pracy)