doradca klienta w sklepie odzieżowym, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
3
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

joanna malinowska+48 607304505
reference number
/24/05/2021/JM - 69911

job description

Interesujesz się modą? Obsługa klienta nie sprawia Ci problemu? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę na stałe w ekskluzywnej, znanej hiszpańskiej marce odzieżowej w Arkadii
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 3200 zł brutto + premie sprzedażowe
  • pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 10-22 (w systemie zmianowym)
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

zadania

  • prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu
  • obsługa i tworzenie przyjaznych relacji z klientem
  • dbanie o czystość salonu i ekspozycję produktów

oczekujemy

  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • zaangażowania i silnej motywacji do pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • zainteresowanie modą mile widziane