doradca klienta w sklepokawiarni, gdynia

posted
location
gdynia, pomorskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
2-zmianowy

contact

anna czerwińska+48 785620039
reference number
/279/06/2019/AC - 59021

job description

Lubisz kontakt z ludźmi? Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia świeżo palonej, wyśmienitej kawy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i nauczyć się doskonałej obsługi klienta?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Doradca klienta w sklepokawiarni w :

Centrum Handlowym Klif w Gdyni!

oferujemy

  •  stawkę na początek 15 zł brutto/godzina,
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę na pół etatu (głównie w weekendy),
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty,
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom,
  •  bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą.

zadania

  • bieżąca obsługa klienta,
  • parzenie znakomitej kawy,
  • dbanie o porządek na terenie sklepokawiarni.

oczekujemy

  • dyspozycyjności,
  • chęci do pracy i uśmiechu:),
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia.

Zaaplikuj, bądź zadzwoń pod nr tel: 785 620 039.