dyrektor handlowy, toruń

location
toruń, kujawsko-pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

dominika horbacz+48 605133142
reference number
/548/07/2020/DH - 64841

job description

Rola dyrektora handlowego niesie za sobą ogromną odpowiedzialność, ale i satysfakację i jestem przekonana, że masz tego świadomość. Jeżeli chcesz wziąć to naprawdę rozwojowe wyzwanie na swoje barki i wraz ze świetnie prosperującą na rodzimym i zagranicznym rynku firmą poszerzać jej udział w tych rynkach, aplikuj i daj nam się poznać! Szukamy osoby, która ma ambicje i chce zawojować świat stolarki otworowej ;-)

oferujemy

  • objęcie strategicznej dla organizacji pozycji, w której otrzymujesz pełną samodzielność
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + bonus roczny)
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, auto - również do użytku prywatnego)
  • możliwość kreowania strategii rozwoju firmy
  • udział w promocji na szeroką skalę nowatorskiego na rynku produktu

zadania

  • Operacyjne zarządzanie całością działu handlowego, bezpośredni nadzór nad pracą działów rynku krajowego i eksportowego oraz stała współpraca z ich dyrektorami.
  • Współtworzenie strategii i planów sprzedaży, budowa i koordynacja działania krajowych i zagranicznych struktur sprzedażowych oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Rozwój sprzedaży, zwiększenie udziałów w rynku w krajach już pozyskany oraz „wejście” na nowe rynki
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy w strategicznych dla jej funkcjonowania spotkaniach, prowadzenie procesów negocjacyjnych z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Koordynacja działań handlowych i marketingowych
  • Analiza efektywności zrealizowanych celów i zadań

oczekujemy

Że odznacza Cię:

  • kilkuletnie doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi na polskim, jak i zagranicznym rynku
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej
  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w kanale nowoczesnym (mile widziany również rynek deweloperski oraz montażowy)
  • znajomość rynku stolarki otworowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (mile widziana znajomość również innych języków obcych)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • zdolność budowania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi, w tym z sieciami handlowymi
  • silna orientacja na wyniki
  • zaangażowanie i dyscyplina pracy
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność zarządzania zespołem managerskim
  • wykształcenie wyższe