dyrektor zakładu, poniatowa

location
poniatowa, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Inne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina węgorowska+48 501 327 937
reference number
/195/05/2020/KW - 63786

job description

Masz doświadczenie w kierowaniu produkcją, utrzymaniem ruchu oraz zakupami? Poszukujesz pracy w stabilnej firmie z marką rozpoznawalną na rynku? Dołącz do zespołu i zarządzaj zakładem produkcyjnym ze stałą załogą pracowników.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • auto służbowe
  • mieszkanie do dyspozycji
  • stanowisko kierownicze w firmie o stabilnej pozycji na rynku

zadania

  • zarządzanie działem produkcji, utrzymania ruchu oraz zakupów
  • udział w budowaniu budżetu
  • optymalizacja kosztów
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • optymalizacja założeń technologicznych
  • wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie produkcji oraz utrzymania ruchu
  • wdrażanie lean management
  • nadzór nad zakupami nowych maszyn
  • monitorowanie jakości i efektywności na produkcji
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników
  • szkolenie pracowników
  • utrzymywanie relacji z dostawcami oraz odbiorcami towarów
  • raportowanie do Prezesa Zarządu

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego - kierunki techniczne
  • znajomości języka angielskiego - w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży opakowaniowej)
  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
  • kreatywności, pomysłowości
  • konsekwencji w wyznaczaniu i egzekwowaniu wykonalności postawionych celów
  • umiejętności utrzymywania relacji z pracownikami oraz klientami firmy