elektromechanik - embedded engineer, kraków

location
kraków, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

jowita gawor+48 697801021
reference number
/72/03/2021/JG - 68527

job description

Dla jednego z klientów, lidera Industry 4.0, specjalizującego się w opracowywaniu zautomatyzowanych rozwiązań logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanik Embedded Engineer, otwartych na pracę w delegacjach w kraju i za granicą (m. in. Niemcy lub Szwecja).

oferujemy

  • umowę o pracę
  • współpracę długofalową
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • szkolenia wdrażające
  • dodatkowe premie za pracę w delegacji oraz diety
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

zadania

  • instalacja sprzętu produkowanego i wdrażanego przez firmę
  • diagnostyka sprzętowa wdrażanych urządzeń
  • udoskonalanie i poprawa działania systemów pracy robotów
  • utrzymanie ciągłości pracy robotów

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Elektromechanik/ Technik Utrzymania Ruchu)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)

mile widziane

  • uprawnienia SEP
  • uprawnienia do jazdy na wózkach widłowych
  • uprawnienia na podesty ruchome/ platformy ruchome