elektromechanik utrzymania ruchu, gliwice

location
gliwice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

patrycja polusik+48 691360148
reference number
/491/09/2019/PP - 60748

job description

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka bądź elektromechanika? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje zawodowe? Trafiłeś/aś idealnie! Wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe (3800-4500 brutto)
  • premię miesięczną 450 zł
  • 300 zł dodatku za pracę w systemie równoważnym
  • dzienne dofinansowanie do posiłków - 6,50 zł
  • darmową opiekę medyczną, atrakcyjne ubezpieczenie zdrowotne
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych
  • modernizacja oraz instalacja nowych maszyn
  • okresowe przeglądy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia w utrzymaniu ruchu
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • uprawnień SEP do 1KV
  • dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym