elektromechanik, złotoryja

location
złotoryja, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

aneta pawlik-jackiewicz+48 665304204
reference number
/393/03/2019/AP - 57412

job description

Już dziś możesz stać się częścią świetnie rozwijającej firmy która jest producentem systemów akustycznych. Firma produkuje maty bitumiczne dla firm branży motoryzacyjnej i firm produkujących sprzęt gospodarstwa domowego, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Aplikuj, nie zwlekaj!

oferujemy

  • umowę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze
  • premię regulaminową do 400 zł brutto
  • bogaty pakiet dodatków: dodatek urlopowy - 600 zł brutto, dodatek z okazji Świąt Bożego Narodzenia - 600 zł brutto, dofinansowanie do wyprawki szkolnej do 350 zł brutto (dla dziecka w wieku szkolnym), premia roczna za brak absencji chorobowych - 700 zł brutto
  • szeroki pakiet dodatków pozapłacowych, a w nim m.in. prywatna opieka medyczna, bilety do kina z okazji urodzin pracownika, paczki dla dzieci na Mikołaja, częściowe dofinansowanie do obiadów, możliwość bezpłatnego korzystania z hali sportowej

zadania

  • usuwanie bieżących awarii,
  • wykonywanie napraw i remontów,
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii,
  • dbanie o stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie,
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku.

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień SEP do 1kV
  • umiejętności analizowania uszkodzeń
  • znajomości układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • uprawnień do obsługi suwnic