elektrotechnik ( branża spożywcza), destelbergen

posted
location
destelbergen, zagranica
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

elżbieta milewska+48 605 124 649
reference number
/202/01/2019/AW - 55986

job description

Masz doświadczenie w pracy jako elektrotechnik? Znasz komunikatywnie język angielski?

Wyjedź z nami do Belgii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • stawka od 15,50 euro brutto/godzina
  • wsparcie w zakwaterowaniu
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • praca w środowisku produkcyjnym ( branża spożywcza)

zadania

  • diagnoza i naprawa usterek w maszynach
  • analiza ewentualnych awarii
  • wymiana części maszyn (mile widziane doświadczenie w spawaniu)
  • przygotowywanie maszyn do procesu produkcji i czuwanie nad poprawnością ich działania

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min.3 lata (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z branży: hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • znajomości technik pomiarowych
  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomości języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację
  • prawa jazdy i własnego auta