elektryk / pomocnik elektryka, gliwice

posted
location
gliwice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

justyna nowak+48 667800972
reference number
/202/09/2020/NM - 65486

job description

Posiadasz wiedzę z zakresu elektryki? Masz uprawnienia SEP do 1kV?

Mamy ofertę skierowaną dla osób o profilu technicznym.

Zgłoś się już dzisiaj i poznaj więcej szczegółów.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • premie absencyjne 300 zł brutto oraz wydajnościowe
  • pracę w dogodnej lokalizacji gliwickiej strefy ekonomicznej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość skorzystania z benefitów takich jak karta sportowa, opieka medyczna itp.

zadania

  • czytanie schematów elektrycznych
  • montaż szaf elektrycznych lub w przypadku pomocnika wsparcie w montażu
  • inne czynności pomocnicze zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1kV
  • mile widziane doświadczenie w montażu szaf elektrycznych
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmian