elektryk, biskupice podgórne

job type
praca stała
salary
4,000 - 6,000 PLN / M-C

job details

posted
vacancies
10
experience level
6-12 miesięcy
salary

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

marta zyguła+48 501332452
reference number
/519/01/2020/MZ - 66858

job description

Pracuj w stabilnej branży i u zaufanego pracodawcy, który o Ciebie dba. Rozwiń umiejętności w branży motoryzacyjnej w najbardziej nowoczesnym zakładzie w Polsce.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 501 332 452 lub zgłoś się przez formularz aplikacyjny.

lokalizacja: Biskupice Podgórne /k. Wrocławia

oferujemy

  • od 4400 zł do 6500 zł brutto wynagrodzenia - zależnie od Twoich umiejętności
  • umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia i innych miejscowości na trasie: Boguszów Gorce - Bielany Wrocławskie - Bielawa - Brzeg Dolny - Dzierżoniów - Jawor - Kamieniec Ząbkowicki - Kąty Wrocławskie - Kłodzko - Legnica - Leśnica - Niemcza - Nowa Ruda - Nysa - Pieszyce - Sobótka – Strzegom - Strzelin - Środa Śląska - Świdnica - Świebodzice - Wałbrzych - Wołów - Ząbkowice Śląskie - Ziębice
  • dofinansowanie do posiłków (dwudaniowy obiad za 5 zł)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie na życie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje na koszt pracodawcy
  • pracę w najnowocześniejszym zakładzie w Polsce i stabilnej branży
  • dodatkowe 3000 zł za polecenie pracownika

zadania

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego o profilu technicznym: mechatronika/ automatyka/ elektromechanika itp.
  • chęci do pracy w systemie równoważnym: 4 dni pracy/4 dni wolnego