elektryk, gliwice

location
gliwice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
3
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

patrycja polusik+48 691360148
reference number
/549/10/2020/PP - 66360

job description

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka? Zależy Ci na szybkim awansie oraz poszerzaniu swojej wiedzy? Trafiłeś/aś idealnie! Mamy dla Ciebie pracę w której masz taką możliwość. Wyślij nam swoje CV!

Możliwość rekrutacji online.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji (4000-6500 brutto)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie w kwocie 190 zł miesięcznie do wyżywienia na stołówce pracowniczej
  •  ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów
  • dostęp do nowych technologii przemysłowych
  • możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • pracę od zaraz

zadania

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w branży automatyki przemysłowej
  • montaż aparatury kontrolno – pomiarowej oraz instalacji teletechnicznych
  • montaż warsztatowy szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

oczekujemy

  • wykształcenia o kierunku elektrycznym
  • umiejętnośći czytania dokumentacji technicznych oraz schematów elektrycznych
  • uprawnień SEP do 1kV
  • doświadczenia w realizacji prac obiektowych / uruchomieniowych na obiektach w branży automatyki przemysłowej
  • prawa jazdy kategorii B