finance associate z j.włoskim, kraków

posted
location
kraków, małopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

diana palak+48 609508400
reference number
/215/04/2020/DP - 63512

job description

Posługujesz się językiem włoskim oraz angielskim, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne? Skończyłeś studia o kierunku finansowym i chciałbyś rozwijać się w dziale finansów firmy o globalnym zasięgu? Teraz masz szansę to zrobić! Nie czekaj,Aplikuj !

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu finansów działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, itp.)
  • możliwośc pracy zdalnej (4-9 dni w miesiącu) i elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • zarobki 4500 brutto

zadania

  • sprawdzanie i uzgadnianie sald kont oraz księgowanie płatności
  • realizacja procesu płatności transakcji międzyfirmowych
  • przygotowywanie oraz monitorowanie zaległych faktur
  • wsparcie zespołu działu finansów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (najlepiej w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki finansowej ,ekonometrii / w trakcie studiów)
  • biegłej znajomośći języka włoskiego(B2/C1)-warunek konieczny
  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1) - warunek konieczny
  • bardzo dobrych umiejętności obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • umiejętności analitycznych