gl accountant/ księgowy księgi głównej, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

luiza stańczyk+48 667580072
reference number
/89/09/2019/LS - 60402

job description

Posiadasz doświadczenie w księgowości i chciałbyś rozwijać się w dziale GL? Jesteś dobrze zorganizowany i znasz język angielski i francuski lub niemiecki? Jeśli tak - praca w międzynarodowej organizacji czeka na Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, naliczany urlop) z możliwością przedłużenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku i dobrej atmosferze
  • duże możliwości rozwoju i nabycia nowego doświadczenia
  • zatrudnienie na pełen etat

zadania

  • księgowanie w księdze głównej
  • księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie kont
  • przygotowywanie i realizowanie płatności
  • uzgadnianie bilansu
  • przygotowywanie raportów
  • wykonywanie czynności codziennych centrum księgowości
  • przygotowywanie raportów końcowych
  • koordynowanie i wspieranie procesów sprawozdawczych

oczekujemy

  • doświadczenia w księgowości (niekoniecznie w GL - wszystkiego Cię nauczymy)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości języka francuskiego lub niemieckiego
  • chęci do pracy i dobrej samoorganizacji