handlowiec branża transportowa, świdnik

location
świdnik, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

karolina węgorowska+48 501 327 937
reference number
/87/05/2019/KW - 58335

job description

Masz doświadczenie handlowe? Znasz branżę przemysłową? A może masz doświadczenie w obszarze transportu gabarytowego? Mamy coś dla Ciebie! Aplikuj na stanowisko Handlowca do firmy o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym, z nowoczesnym stylem zarządzania.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie uzależnione od wyników oraz zaangażowania
  • obiady finansowane w stu procentach przez firmę
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szkolenia wdrażające w tym zagraniczne
  • opiekuna podczas okresu wdrożenia

zadania

  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kalkulowanie ofert handlowych
  • negocjacje warunków handlowych, w tym coroczne ustalanie cen w kontraktach długoterminowych
  • raportowanie wyników

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym w branży transportowej lub przemysłowej - produkcja gabarytów
  • znajomości technik sprzedaży
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji
  • samodzielności w organizacji własnej pracy
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego lub włoskiego