handlowiec, kłodzko

location
kłodzko, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

ewelina krzyżak+48 605268794
reference number
/96/07/2020/AZ - 64431

job description

Podejmij współpracę z jednym z największych w Polsce dostawców kompleksowo obsługujących branżę instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną. Rozwijaj swoje umiejętności sprzedaży w jednym z ich salonów.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • podstawę plus premię
  • system szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwojowe
  • Benefity: dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, fundusz socjalny
  • wyjścia integracyjne

zadania

  • praca w salonie łazienek
  • obsługa klientów w zakresie doradztwa produktowego
  • sprzedaż hurtowa i detaliczna
  • realizacja budżetu sprzedaży
  • współpraca lokalna z dostawcami
  • dbanie o ekspozycję oraz wizerunek zewnętrzny salonu

Dodatkowo:

  • pomoc w organizacji szkoleń dla architektów
  • obsługa programów wspomagających sprzedaż online

oczekujemy

  • mile widziane będzie wykształcenie wyższe
  • znajomości branży sanitarnej
  • doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności prezentacji produktów premium
  • znajomości programów Word i Excel
  • plusem będzie znajomość techniki grzewczej, instalacji, klimatyzacji
  • komunikatywności i samodzielności w organizacji pracy