help desk, warszawa

job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dominika kwaśna+48 785620002
reference number
/237/08/2019/DK - 60045
client
Randstad Polska Sp. z o.o.

job description

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok i aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Help Desk.

Nie szukamy wymiataczy, stawiamy na osoby z niewielkim doświadczeniem lub te bez doświadczenia, które chciałyby zmienić branżę i spełniają poniższe wymagania.

oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Szkolenia wewnętrzne wprowadzające oraz doszkalające.
  • Spore możliwości rozwoju w obrębie firmy.

zadania

  • Zdalne oraz lokalne wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach (pierwsza linia wsparcia).
  • Wsparcie w zakresie systemu informatycznego funkcjonującego w firmie (instalacja oraz konfiguracja oprogramowania, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów).
  • Branie czynnego udziału we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych.
  • Opieka nad urządzeniami klasy PC/laptop/tablet/aparat telefoniczny oraz urządzeniami peryferyjnymi.
  • Inwentaryzacja sprzętu.

oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows 7/10 w konfiguracji domenowej.
  • Bardzo dobrej znajomości systemów Android, iOS.
  • Podstawowej znajomości systemów MS Windows Server oraz usług katalogowych.
  • Doświadczenia w konfigurowaniu urządzeń peryferyjnych w środowisku sieciowym.
  • Znajomości podstawowych zagadnień sieciowych w zakresie LAN, WAN, Wi-Fi.
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki.
  • Dobrze rozwiniętej komunikatywności i zdolności interpersonalnych.
  • Umiejętności pracy w zespole.

mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako pomoc techniczna dla użytkowników przez telefon.
  • Doświadczenie w dziale helpdesk.