hr specialist with french, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

patrycja niedźwiedź+48 +48723727169
reference number
/129/06/2019/PN - 58892

job description

Interesuje Cie praca w obszarze HR? Znasz języka angielski i francuski (min.B2)? Masz doświadczenie w administracji lub HR? Jesteś dobrze zorganizowany? Nie czekaj, aplikuj!!!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na rok (naliczany urlop, odprowadzana składki ZUS itd.) z możliwością przedłużenia lub przejścia na umowę o prace
  • super atmosferę
  • dobrą lokalizację
  • możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

zadania

  • uczestniczenie w onboardingu nowych pracowników
  • obsługa procesów HR, przygotowanie umów, aneksów
  • kontakt z zespołami z innych krajów, zarówno w języku angielskim jak i francuskim
  • aktualizowanie danych pracowników w systemie

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i francuskiego
  • doświadczenia w HR- będzie dużym atutem, ale nie jest konieczne
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • zainteresowania tematyką HR