infrastucture engineer, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

weronika łukaszewicz+48 +665 201 601
reference number
/201/10/2019/WŁkatarzyna za - 60980

job description

Naszym klientem jest firma z sektora nowych technologii działającą na rynku usług IT oraz przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej.

oferujemy

  • pracę w zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku pracy typu R&D IT
  • pracę w różnych konfiguracjach projektowych
  • możliwość wyboru technologii projektowanych rozwiązań IT
  • stale aktualizowany stos technologiczny
  • wpływ na kształt oferowanych usług i produktów
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • rozwój osobisty

zadania

  • utrzymanie w działaniu platformy wirtualizacyjnej bazującej na rozwiązaniach VMware
  • aktywne wsparcie i optymalizowanie działania infrastruktury, a także automatyzowanie codziennych zadań
  • wdrażanie nowych rozwiązań, również tych zaproponowanych przez Ciebie
  • administracja usługami i serwerami wspomagającymi pracę całej platformy
  • rozbudowa usługi Kubernetes as a service głownie, ale również IaaS, PaaS, SaaS

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu systemami operacyjnymi Linux
  • doświadczenia w zarządzaniu rozwiązaniami konteneryzacji - preferowany Kubernetes
  • znajomości rozwiązań do automatyzacji takich jak Ansible, Salt, Puppet
  • znajomości technologii takich jak Redis, Cassandra, Storm, RabbitMQ, ElasticSearch
  • wiedzy z zakresu sprzętu używanego w centrach danych - macierze, jbod, blade, switche (LAN/SAN)