inżynier ds. wdrażania systemów jakościowych, opole

location
opole, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
reference number
/225/06/2019/MK - 58979

job description

Nowoczesna firma z branży automotive poszukuje specjalistów!

Zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • realne możliwości rozwoju kariery zawodowej
  • pracę w systemie 1 zmiany (od pon. do pt.)
  • rozwój w strukturach międzynarodowych

zadania

  • wdrażanie oraz nadzorowanie systemów zarządzania jakością
  • aktywny udział w przygotowaniu zakładu do certyfikacji IATF 16949
  • przegląd wskaźników KPI
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów
  • współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive)
  • praktyczna wiedza z zakresu ksiąg jakościowych
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość pojęć: diagram Ishikawa, 5WHY, 8D, MSA, PPAP, SPC, APQP, FMEA oraz VDA
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów jakościowych w nowych zakładach produkcyjnych